+1(337)-398-8111 Live-Chat
KOA Speer Electronics, Inc. / RN73H2ETTD2000D25

RN73H2ETTD2000D25

Numri i pjesës së prodhuesit: RN73H2ETTD2000D25
Prodhuesi: KOA Speer Electronics, Inc.
Pjesë e përshkrimit: RES 200 OHM 0.5% 1/4W 1210
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
KOA Speer Electronics, Inc. RN73H2ETTD2000D25 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaRN73H
PaketaTape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Statusi i PjesësActive
Rezistenca200 Ohms
Tolerancën±0.5%
Fuqia (Watts)0.25W, 1/4W
PërbërjaMetal Film
KarakteristikatAutomotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Koeficienti i temperaturës±25ppm/°C
Temperatura e punës-55°C ~ 155°C
Paketa / Rasti1210 (3225 Metric)
Paketa e Pajisjes Furnizuese1210
VlerësimeAEC-Q200
Madhësia / Dimensioni0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)0.028" (0.70mm)
Numri i ndërprerjeve2
Shkalla e Dështimit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $0.21175
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

RN73H1JTTD2672B50

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73H2ATTD2841A25

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73H1JTTD1231B05

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN731JTTD2742F100

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73H2BTTD1371F100

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73R1JTTD86R6A25

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN731JTTD1472B50

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73R1JTTD1690F50

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73R1ETTP1641F25

KOA Speer Electronics, Inc.

Product

RN73H1JTTD1071A05

KOA Speer Electronics, Inc.

Top