+1(337)-398-8111 Live-Chat
Vishay / Dale / RLR20C1600GMB14

RLR20C1600GMB14

Numri i pjesës së prodhuesit: RLR20C1600GMB14
Prodhuesi: Vishay / Dale
Pjesë e përshkrimit: RES 160 OHM 2% 1/2W AXIAL
Fletët e të dhënave: RLR20C1600GMB14 Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Vishay / Dale RLR20C1600GMB14 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaMilitary, MIL-PRF-39017/02, RLR20
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Rezistenca160 Ohms
Tolerancën±2%
Fuqia (Watts)0.5W, 1/2W
PërbërjaMetal Film
KarakteristikatMilitary, Moisture Resistant, Weldable
Koeficienti i temperaturës±100ppm/°C
Temperatura e punës-65°C ~ 150°C
Paketa / RastiAxial
Paketa e Pajisjes FurnizueseAxial
Madhësia / Dimensioni0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)-
Numri i ndërprerjeve2
Shkalla e DështimitM (1%)
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $2.22000
  • 100: $2.22000
  • 300: $1.92000
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

RLR20C3301GMRE5

Vishay / Dale

Product

RLR20C5362FSRSL

Vishay / Dale

Product

RLR20C2672FSBSL

Vishay / Dale

Product

RLR20C4020FRRSL

Vishay / Dale

Product

RLR20C4302GSB14

Vishay / Dale

Product

RLR20C2202GSRSL

Vishay / Dale

Product

RLR20C1213FSB14

Vishay / Dale

Product

RLR20C3300GRRE511

Vishay / Dale

Product

RLR20C11R0GMB14

Vishay / Dale

Product

RLR20C6982FRBSL

Vishay / Dale

Top