+1(337)-398-8111 Live-Chat
Vishay / Vitramon / CDR35BP103BKWPAT

CDR35BP103BKWPAT

Numri i pjesës së prodhuesit: CDR35BP103BKWPAT
Prodhuesi: Vishay / Vitramon
Pjesë e përshkrimit: CAP CER 10000PF 100V BP 1825
Fletët e të dhënave: CDR35BP103BKWPAT Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Vishay / Vitramon CDR35BP103BKWPAT është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaMilitary, MIL-PRF-55681, CDR35
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
Kapaciteti10000 pF
Tolerancën±10%
Tensioni - Vlerësuar100V
Koeficienti i temperaturësBP
Temperatura e punës-55°C ~ 125°C
Karakteristikat-
Vlerësime-
AplikimetHigh Reliability
Shkalla e DështimitP (0.1%)
Lloji i montimitSurface Mount, MLCC
Paketa / Rasti1825 (4564 Metric)
Madhësia / Dimensioni0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)-
Trashësia (Maks.)0.059" (1.50mm)
Hapësira e plumbit-
Stili i plumbit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Më telefono

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

CDR31BP470BJUR

Elco (AVX)

Product

CDR32BP470BJZSAJ

Vishay / Vitramon

Product

CDR31BX392BMZMAT

Vishay / Vitramon

Product

CDR31BP121BFWRAB

Vishay / Vitramon

Product

CDR33BX104AMZSAT

Vishay / Vitramon

Product

CDR34BP272BJZRAT

Vishay / Vitramon

Product

CDR31BP471BJYSAJ

Vishay / Vitramon

Product

CDR35BP682BFWPAB

Vishay / Vitramon

Product

CDR31BP220BFYPAR

Vishay / Vitramon

Product

CDR31BP4R3BCZPAT

Vishay / Vitramon

Top