+1(337)-398-8111 Live-Chat
Syfer / 1206Y0250392JFT

1206Y0250392JFT

Numri i pjesës së prodhuesit: 1206Y0250392JFT
Prodhuesi: Syfer
Pjesë e përshkrimit: CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 1206
Fletët e të dhënave: 1206Y0250392JFT Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Syfer 1206Y0250392JFT është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaFlexiCap™
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
Kapaciteti3900 pF
Tolerancën±5%
Tensioni - Vlerësuar25V
Koeficienti i temperaturësC0G, NP0
Temperatura e punës-55°C ~ 125°C
KarakteristikatSoft Termination, High Temperature
Vlerësime-
AplikimetHigh Reliability, Boardflex Sensitive
Shkalla e Dështimit-
Lloji i montimitSurface Mount, MLCC
Paketa / Rasti1206 (3216 Metric)
Madhësia / Dimensioni0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)-
Trashësia (Maks.)0.063" (1.60mm)
Hapësira e plumbit-
Stili i plumbit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $0.47089
  • 5000: $0.47089
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Top