+1(337)-398-8111 Live-Chat
Syfer / 0603J0250182JCR

0603J0250182JCR

Numri i pjesës së prodhuesit: 0603J0250182JCR
Prodhuesi: Syfer
Pjesë e përshkrimit: CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 0603
Fletët e të dhënave: 0603J0250182JCR Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Syfer 0603J0250182JCR është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria-
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
Kapaciteti1800 pF
Tolerancën±5%
Tensioni - Vlerësuar25V
Koeficienti i temperaturësC0G, NP0 (1B)
Temperatura e punës-55°C ~ 125°C
Karakteristikat-
Vlerësime-
AplikimetGeneral Purpose
Shkalla e Dështimit-
Lloji i montimitSurface Mount, MLCC
Paketa / Rasti0603 (1608 Metric)
Madhësia / Dimensioni0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)-
Trashësia (Maks.)0.031" (0.80mm)
Hapësira e plumbit-
Stili i plumbit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $0.16380
  • 32000: $0.16380
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Top