+1(337)-398-8111 Live-Chat
Syfer / 2220Y2000561JFR

2220Y2000561JFR

Numri i pjesës së prodhuesit: 2220Y2000561JFR
Prodhuesi: Syfer
Pjesë e përshkrimit: CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 2220
Fletët e të dhënave: 2220Y2000561JFR Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Syfer 2220Y2000561JFR është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaFlexiCap™
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
Kapaciteti560 pF
Tolerancën±5%
Tensioni - Vlerësuar200V
Koeficienti i temperaturësC0G, NP0 (1B)
Temperatura e punës-55°C ~ 125°C
KarakteristikatSoft Termination
Vlerësime-
AplikimetHigh Reliability, Boardflex Sensitive
Shkalla e Dështimit-
Lloji i montimitSurface Mount, MLCC
Paketa / Rasti2220 (5750 Metric)
Madhësia / Dimensioni0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)-
Trashësia (Maks.)0.098" (2.50mm)
Hapësira e plumbit-
Stili i plumbit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $3.15266
  • 4000: $3.15266
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Top