+1(337)-398-8111 Live-Chat
Abracon / AX5MBF1-920.0000T

AX5MBF1-920.0000T

Numri i pjesës së prodhuesit: AX5MBF1-920.0000T
Prodhuesi: Abracon
Pjesë e përshkrimit: OSC XO 920MHZ 2.5V CML
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Abracon AX5MBF1-920.0000T është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaClearClock™ AX5
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
Rezonatori i BazësCrystal
LlojiXO (Standard)
Frekuenca920 MHz
FunksioniEnable/Disable
ProduktiCML
Tensioni - Furnizimi2.5V
Stabiliteti i frekuencës±20ppm
Diapazoni i tërheqjes absolute (prill)-
Temperatura e punës-40°C ~ 85°C
Përhapni Bandën e Spektrit-
Rryma - Furnizimi (maksimumi)85mA
Vlerësime-
Lloji i montimitSurface Mount
Paketa / Rasti8-SMD, No Lead
Madhësia / Dimensioni0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)0.059" (1.50mm)
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Më telefono

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Top