+1(337)-398-8111 Live-Chat
SiTime / SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X

SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X

Numri i pjesës së prodhuesit: SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X
Prodhuesi: SiTime
Pjesë e përshkrimit: XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
SiTime SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaSiT3372, Elite Platform™
PaketaStrip
Statusi i PjesësActive
Rezonatori i BazësMEMS
LlojiVCXO
Frekuenca173.37074 MHz
Funksioni-
ProduktiHCSL
Tensioni - Furnizimi2.8V
Stabiliteti i frekuencës±50ppm
Diapazoni i tërheqjes absolute (prill)±145ppm
Temperatura e punës-20°C ~ 70°C
Përhapni Bandën e Spektrit-
Rryma - Furnizimi (maksimumi)97mA
Vlerësime-
Lloji i montimitSurface Mount
Paketa / Rasti6-SMD, No Lead Exposed Pad
Madhësia / Dimensioni0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)0.039" (1.00mm)
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $8.32000
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Top