+1(337)-398-8111 Live-Chat
Sanyo Denki / 109R0824G402

109R0824G402

Numri i pjesës së prodhuesit: 109R0824G402
Prodhuesi: Sanyo Denki
Pjesë e përshkrimit: FAN 80X25MM 24VDC RBLS
Fletët e të dhënave: 109R0824G402 Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Sanyo Denki 109R0824G402 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaSan Ace 80
PaketaBox
Statusi i PjesësActive
Tensioni - Vlerësuar24VDC
Madhësia / DimensioniSquare - 80mm L x 80mm H
Gjerësia25.00mm
Rrjedha e ajrit53.0 CFM (1.48m³/min)
Presioni statik0.323 in H2O (80.4 Pa)
Lloji i kushinetësBall
Lloji i ventilatoritTubeaxial
KarakteristikatLocked Rotor Protection
Zhurma40.0dB(A)
Fuqia (Watts)4.8 W
RPM4500 RPM
Përfundimi2 Wire Leads
Mbrojtja nga hyrja-
Temperatura e punës-4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Agjencia e MiratimitCSA, TUV, UL
Pesha0.243 lb (110.22 g)
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $11.05000
  • 10: $10.52692
  • 25: $9.86915
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

109R0624S402

Sanyo Denki

Product

109R0848K4021

Sanyo Denki

Product

109R0612S402

Sanyo Denki

Product

109R0605M401

Sanyo Denki

Product

109R0648G4021

Sanyo Denki

Product

109R0612H401

Sanyo Denki

Product

109R0848K402

Sanyo Denki

Product

109R0812H4021

Sanyo Denki

Product

109R0624J402

Sanyo Denki

Product

109R0624J401

Sanyo Denki

Top