+1(337)-398-8111 Live-Chat
OK Industries (Jonard Tools) / JIC-5026

JIC-5026

Numri i pjesës së prodhuesit: JIC-5026
Prodhuesi: OK Industries (Jonard Tools)
Pjesë e përshkrimit: PLIERS ADJUSTABLE 6.0"
Fletët e të dhënave: JIC-5026 Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
OK Industries (Jonard Tools) JIC-5026 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaJIC
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Lloji i mjetitAdjustable (Water Pump)
Lloji i këshillës-
Forma e këshillësStraight
Lloji i nofullësSerrated
KarakteristikatNon-Slip, Slide Lock, Soft Grips
Gjatësia6.00" (152.4mm)
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: 5

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $9.90000
  • 10: $9.34300
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

JIC-50210

OK Industries (Jonard Tools)

Product

JIC-50212

OK Industries (Jonard Tools)

Product

JIC-5026

OK Industries (Jonard Tools)

Top