+1(337)-398-8111 Live-Chat
Storage & Server IO (Amphenol ICC) / 95727-468HLF

95727-468HLF

Numri i pjesës së prodhuesit: 95727-468HLF
Prodhuesi: Storage & Server IO (Amphenol ICC)
Pjesë e përshkrimit: CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
Fletët e të dhënave: 95727-468HLF Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Storage & Server IO (Amphenol ICC) 95727-468HLF është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaBERGSTIK® II
PaketaBulk
Statusi i PjesësObsolete
Lloji i lidhësitHeader
Lloji i kontaktitMale Pin
Katran - Çiftëzimi0.100" (2.54mm)
Numri i Pozicioneve68
Numri i rreshtave2
Hapësira e rreshtave - Çiftëzimi0.100" (2.54mm)
Numri i pozicioneve të ngarkuaraAll
StiliBoard to Board
QefinUnshrouded
Lloji i montimitThrough Hole
PërfundimiSolder
Lloji i fiksimitPush-Pull
Gjatësia e Kontaktit - Çiftëzimi0.615" (15.62mm)
Gjatësia e Kontaktit - Postimi0.110" (2.79mm)
Gjatësia e përgjithshme e kontaktit0.825" (20.95mm)
Lartësia e izolimit0.100" (2.54mm)
Forma e KontaktitSquare
Kontakti Finish - ÇiftëzimiTin
Trashësia e Mbarimit të Kontaktit - Çiftëzimi100.0µin (2.54µm)
Kontakti Finish - PostoTin
Materiali i kontaktitPhosphor Bronze
Material izolues-
Karakteristikat-
Temperatura e punës-
Mbrojtja nga hyrja-
Vlerësimi i ndezshmërisë së materialitUL94 V-0
Ngjyra e izolimitBlack
Vlerësimi aktual (Amper)-
Vlerësimi i tensionit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Më telefono

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

95727-402HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

957220-2000-AR-PR

3M

Product

95727-166HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

95727-470HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

957222-6002-AR

3M

Product

95727-436HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

95727-104HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

957230-5002-AR

3M

Product

95727-450HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

95727-130HLF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Top