+1(337)-398-8111 Live-Chat
Storage & Server IO (Amphenol ICC) / 77313-101-40

77313-101-40

Numri i pjesës së prodhuesit: 77313-101-40
Prodhuesi: Storage & Server IO (Amphenol ICC)
Pjesë e përshkrimit: CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Fletët e të dhënave: 77313-101-40 Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Storage & Server IO (Amphenol ICC) 77313-101-40 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaBERGSTIK®
PaketaBulk
Statusi i PjesësObsolete
Lloji i lidhësitHeader
Lloji i kontaktitMale Pin
Katran - Çiftëzimi0.100" (2.54mm)
Numri i Pozicioneve40
Numri i rreshtave2
Hapësira e rreshtave - Çiftëzimi0.100" (2.54mm)
Numri i pozicioneve të ngarkuaraAll
StiliBoard to Board or Cable
QefinUnshrouded
Lloji i montimitThrough Hole
PërfundimiSolder
Lloji i fiksimitPush-Pull
Gjatësia e Kontaktit - Çiftëzimi0.230" (5.84mm)
Gjatësia e Kontaktit - Postimi0.095" (2.41mm)
Gjatësia e përgjithshme e kontaktit0.425" (10.80mm)
Lartësia e izolimit0.100" (2.54mm)
Forma e KontaktitSquare
Kontakti Finish - ÇiftëzimiGold or Gold, GXT™
Trashësia e Mbarimit të Kontaktit - Çiftëzimi30.0µin (0.76µm)
Kontakti Finish - PostoTin
Materiali i kontaktitPhosphor Bronze
Material izoluesThermoplastic
Karakteristikat-
Temperatura e punës-
Mbrojtja nga hyrja-
Vlerësimi i ndezshmërisë së materialitUL94 V-0
Ngjyra e izolimitBlack
Vlerësimi aktual (Amper)-
Vlerësimi i tensionit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Më telefono

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

77311-126-10LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77311-115-14LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77313-418-14LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77313-402-28LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77313-102-44LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77317-804-16LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77313-822-70LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77311-101T06LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77315-118-03LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Product

77311-129-28LF

Storage & Server IO (Amphenol ICC)

Top