+1(337)-398-8111 Live-Chat
Richco, Inc. (Essentra Components) / 27LCSP00500

27LCSP00500

Numri i pjesës së prodhuesit: 27LCSP00500
Prodhuesi: Richco, Inc. (Essentra Components)
Pjesë e përshkrimit: PCB SUPPORT, LOCKING, .156/.156
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Richco, Inc. (Essentra Components) 27LCSP00500 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaLCSP
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Lloji i mbajtjesSnap Lock
Lloji i montimitSnap Lock
Midis lartësisë së bordit0.500" (12.70mm)
Gjatësia - Në përgjithësi-
Diametri i vrimës mbështetëse0.156" (3.96mm)
Mbështetni trashësinë e panelit0.063" (1.59mm)
Diametri i vrimës së montimit0.156" (3.96mm) 5/32"
Trashësia e panelit në rritje0.063" (1.59mm)
Karakteristikat-
MaterialiNylon
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: 2000

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $0.56000
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

27LCSP00500

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00750

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00875

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00125

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00437

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00625

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00375

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00312

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP01000

Richco, Inc. (Essentra Components)

Product

27LCSP00250

Richco, Inc. (Essentra Components)

Top