+1(337)-398-8111 Live-Chat
Maxim Integrated / MAX1243ACPA

MAX1243ACPA

Numri i pjesës së prodhuesit: MAX1243ACPA
Prodhuesi: Maxim Integrated
Pjesë e përshkrimit: IC ADC 10BIT SAR 8DIP
Fletët e të dhënave: MAX1243ACPA Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Maxim Integrated MAX1243ACPA është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria-
PaketaTube
Statusi i PjesësObsolete
Numri i bitëve10
Shkalla e kampionimit (për sekondë)73k
Numri i inputeve1
Lloji i hyrjesSingle Ended
Ndërfaqja e të dhënaveSPI
KonfigurimiS/H-ADC
Raporti - S / H: ADC1:1
Numri i konvertuesve A / D1
ArkitekturëSAR
Lloji i referencësExternal
Tensioni - Furnizimi, Analog2.7V ~ 5.25V
Tensioni - Furnizimi, Dixhital2.7V ~ 5.25V
Karakteristikat-
Temperatura e punës0°C ~ 70°C
Paketa / Rasti8-DIP (0.300", 7.62mm)
Paketa e Pajisjes Furnizuese8-PDIP
Lloji i montimitThrough Hole
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Çmimi nuk është i disponueshëm, ju lutemi RFQ

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

MAX11103AUB+T

Maxim Integrated

Product

MAX1169BEUD+T

Maxim Integrated

Product

MAX1247ACEE+

Maxim Integrated

Product

MAX189CEWE

Rochester Electronics

Product

MAX1228BEEP+

Maxim Integrated

Product

MAX147AEPP

Maxim Integrated

Product

MAX1226ACEE+

Rochester Electronics

Product

MAX1193ETI+

Maxim Integrated

Product

MAX1323ECM+T

Maxim Integrated

Product

MAX1272EUA+

Maxim Integrated

Top