+1(337)-398-8111 Live-Chat
ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) / IS42S32800D-6BL

IS42S32800D-6BL

Numri i pjesës së prodhuesit: IS42S32800D-6BL
Prodhuesi: ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)
Pjesë e përshkrimit: IC DRAM 256MBIT PARALLEL 90TFBGA
Fletët e të dhënave: IS42S32800D-6BL Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) IS42S32800D-6BL është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria-
PaketaTray
Statusi i PjesësObsolete
Lloji i kujtesësVolatile
Formati i kujtesësDRAM
TeknologjiSDRAM
Madhësia e kujtesës256Mb (8M x 32)
Ndërfaqja e kujtesësParallel
Frekuenca e orës166 MHz
Shkruaj kohën e ciklit - Fjala, Faqja-
Koha e hyrjes5.4 ns
Tensioni - Furnizimi3V ~ 3.6V
Temperatura e punës0°C ~ 70°C (TA)
Lloji i montimitSurface Mount
Paketa / Rasti90-TFBGA
Paketa e Pajisjes Furnizuese90-TFBGA (8x13)
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Çmimi nuk është i disponueshëm, ju lutemi RFQ

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

IS42RM32160C-75BL

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S32400F-6TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42VM32400E-75BLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S16160B-6TL-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S83200G-6TL

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S32160F-6TL

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S16100F-7TLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S16400J-6TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42SM32160E-75BLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Product

IS42S32160F-6TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

Top