+1(337)-398-8111 Live-Chat
Stackpole Electronics, Inc. / RNCF2010BTE221K

RNCF2010BTE221K

Numri i pjesës së prodhuesit: RNCF2010BTE221K
Prodhuesi: Stackpole Electronics, Inc.
Pjesë e përshkrimit: RES 221K OHM 0.1% 1/3W 2010
Fletët e të dhënave: RNCF2010BTE221K Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Stackpole Electronics, Inc. RNCF2010BTE221K është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaRNCF
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
Rezistenca221 kOhms
Tolerancën±0.1%
Fuqia (Watts)0.333W, 1/3W
PërbërjaThin Film
KarakteristikatAutomotive AEC-Q200
Koeficienti i temperaturës±25ppm/°C
Temperatura e punës-55°C ~ 155°C
Paketa / Rasti2010 (5025 Metric)
Paketa e Pajisjes Furnizuese2010
VlerësimeAEC-Q200
Madhësia / Dimensioni0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)0.026" (0.65mm)
Numri i ndërprerjeve2
Shkalla e Dështimit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $0.16080
  • 4000: $0.16080
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

RNCF1206BTC30R1

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF0805BKE796R

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF0603BKE649K

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF0402DTE133K

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF1206BKE9R10

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF1206DTE2K80

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF0603BTC300R

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF1206BTE1M69

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF0805BTE931R

Stackpole Electronics, Inc.

Product

RNCF1206DTE12R1

Stackpole Electronics, Inc.

Top