+1(337)-398-8111 Live-Chat
Elco (AVX) / CWR19HC476KAHZ

CWR19HC476KAHZ

Numri i pjesës së prodhuesit: CWR19HC476KAHZ
Prodhuesi: Elco (AVX)
Pjesë e përshkrimit: CAP TANT
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Elco (AVX) CWR19HC476KAHZ është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria*
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Kapaciteti-
Tolerancën-
Tensioni - Vlerësuar-
Lloji-
ESR (Rezistencë e ekuivalentit të serisë)-
Temperatura e punës-
Jetëgjatësia @ Temp.-
Lloji i montimit-
Paketa / Rasti-
Madhësia / Dimensioni-
Lartësia - Ulur (Maks.)-
Hapësira e plumbit-
Kodi i Madhësisë së Prodhuesit-
Vlerësime-
Karakteristikat-
Shkalla e Dështimit-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $13.84350
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Top