+1(337)-398-8111 Live-Chat
API Delevan / 2474R-08K

2474R-08K

Numri i pjesës së prodhuesit: 2474R-08K
Prodhuesi: API Delevan
Pjesë e përshkrimit: FIXED IND 3.9UH 4.56A 17 MOHM TH
Fletët e të dhënave: 2474R-08K Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
API Delevan 2474R-08K është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria2474R
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
LlojiMolded
Materiali - BërthamaFerrite
Induktancë3.9 µH
Tolerancën±10%
Vlerësimi aktual (Amper)4.56 A
Rryma - Saturation (Isat)3.2A
MburojaUnshielded
Rezistenca DC (DCR)17mOhm Max
P @ Freq-
Frekuenca - Vetë rezonante-
Vlerësime-
Temperatura e punës-55°C ~ 125°C
Frekuenca e induktancës - Test1 kHz
Karakteristikat-
Lloji i montimitThrough Hole
Paketa / RastiAxial
Paketa e Pajisjes Furnizuese-
Madhësia / Dimensioni0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Lartësia - Ulur (Maks.)-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $3.30839
  • 1000: $2.48850
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

2474-44L

API Delevan

Product

2474-46L

API Delevan

Product

2474R-37L

API Delevan

Product

2474-22L

API Delevan

Product

2474R-13L

API Delevan

Product

2474R-22L

API Delevan

Product

2474R-28L

API Delevan

Product

2474R-02L

API Delevan

Product

2474-26L

API Delevan

Product

2474R-25L

API Delevan

Top