+1(337)-398-8111 Live-Chat
APEM Inc. / 5647AGKB

5647AGKB

Numri i pjesës së prodhuesit: 5647AGKB
Prodhuesi: APEM Inc.
Pjesë e përshkrimit: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Fletët e të dhënave: 5647AGKB Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
APEM Inc. 5647AGKB është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria5000
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Lloji i montimitPanel Mount
QarkuDPDT
Funksioni i ndërprerësitMom-Off-Mom
Vlerësimi aktual (Amper)6A (AC), 4A (DC)
Vlerësimi i tensionit - AC125 V
Vlerësimi i tensionit - DC30 V
Lloji i aktuatoritStandard Round
Gjatësia e aktuatorit10.50mm
NdriçimiNon-Illuminated
Lloji i ndriçimit, ngjyra-
Tensioni i ndriçimit (nominal)-
Stili i përfundimitSolder Lug
Dimensionet e prerjes së panelitCircular - 6.50mm Dia
Fije Bushing1/4-40
Mbrojtja nga hyrja-
KarakteristikatMatte Black Finish
Temperatura e punës-40°C ~ 85°C
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $21.86380
  • 50: $21.86380
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

5647AB

APEM Inc.

Product

5647AB4N+U242N

APEM Inc.

Product

5647MAB27

APEM Inc.

Product

5647MAKB

APEM Inc.

Product

5647AGKB

APEM Inc.

Product

5647ABK

APEM Inc.

Product

5647CDB

APEM Inc.

Product

5647ABULCSA

APEM Inc.

Product

5647AKB

APEM Inc.

Product

5647MADKB

APEM Inc.

Top