+1(337)-398-8111 Live-Chat
Sullins Connector Solutions / ABB98DHBR

ABB98DHBR

Numri i pjesës së prodhuesit: ABB98DHBR
Prodhuesi: Sullins Connector Solutions
Pjesë e përshkrimit: CONN EDGE DUAL FMALE 196POS .050
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Sullins Connector Solutions ABB98DHBR është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria-
PaketaTube
Statusi i PjesësActive
Lloji i kartelësNon Specified - Dual Edge
GjiniaFemale
Numri i Pozicioneve / Gjiri / Rreshti98
Numri i Pozicioneve196
Trashësia e kartës0.062" (1.57mm)
Numri i rreshtave2
Katran0.050" (1.27mm)
LexoDual
KarakteristikatBoard Lock
Lloji i montimitThrough Hole, Right Angle
PërfundimiSolder, Staggered
Materiali i kontaktitBeryllium Copper
Kontaktoni FinishGold
Kontaktoni Finish Trashësia10.0µin (0.25µm)
Lloji i kontaktitHairpin Bellows
NgjyrëBlack
Karakteristikë fllanxhe-
Temperatura e punës-65°C ~ 150°C
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Më telefono

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

ABB92DHFD

Sullins Connector Solutions

Product

ABB98DHHN

Sullins Connector Solutions

Product

ABB92DHHT-S578

Sullins Connector Solutions

Product

ABB96DHLD

Sullins Connector Solutions

Product

ABB92DHHN

Sullins Connector Solutions

Product

ABB91DHFT-S578

Sullins Connector Solutions

Product

ABB91DHRR-S578

Sullins Connector Solutions

Product

ABB92DHLN

Sullins Connector Solutions

Product

ABB91DHRD-S621

Sullins Connector Solutions

Product

ABB91DHAD-S621

Sullins Connector Solutions

Top