+1(337)-398-8111 Live-Chat
KYOCERA Corporation / 009090035116805+

009090035116805+

Numri i pjesës së prodhuesit: 009090035116805+
Prodhuesi: KYOCERA Corporation
Pjesë e përshkrimit: WIRE TO BOARD
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
KYOCERA Corporation 009090035116805+ është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria9090, Kyocera
PaketaBag
Statusi i PjesësActive
Lloji i lidhësitReceptacle
Lloji i kontaktitFemale Socket
StiliBoard to Cable/Wire
Numri i Pozicioneve3
Numri i pozicioneve të ngarkuaraAll
Katran - Çiftëzimi0.250" (6.35mm)
Numri i rreshtave1
Hapësira e rreshtave - Çiftëzimi-
Lloji i montimitThrough Hole
PërfundimiSolder
Lloji i fiksimitLocking Ramp
Kontakti Finish - ÇiftëzimiTin
Trashësia e Mbarimit të Kontaktit - Çiftëzimi-
Ngjyra e izolimitBrown
Lartësia e izolimit0.551" (14.00mm)
Gjatësia e Kontaktit - Postimi0.146" (3.70mm)
Temperatura e punës-55°C ~ 105°C
Vlerësimi i ndezshmërisë së materialitUL94 V-0
Kontakti Finish - PostoTin
Lartësitë e Stivosjes së Çiftuar-
Mbrojtja nga hyrja-
Karakteristikat-
Vlerësimi aktual (Amper)-
Vlerësimi i tensionit600VAC
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $3.00000
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

009090035105805+

KYOCERA Corporation

Product

009090045116805+

KYOCERA Corporation

Product

009090055105805+

KYOCERA Corporation

Product

009090035111805+

KYOCERA Corporation

Product

009090045105805+

KYOCERA Corporation

Product

009090125105805+

KYOCERA Corporation

Product

009090045116861+

KYOCERA Corporation

Product

009090065116805+

KYOCERA Corporation

Product

009090095105805+

KYOCERA Corporation

Product

009090025105805+

KYOCERA Corporation

Top