+1(337)-398-8111 Live-Chat
Weidmuller / 1877860000

1877860000

Numri i pjesës së prodhuesit: 1877860000
Prodhuesi: Weidmuller
Pjesë e përshkrimit: TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Weidmuller 1877860000 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaOmnimate SL
PaketaTape & Reel (TR)
Statusi i PjesësActive
LlojiHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Numri i Pozicioneve7
Pozicionet për Nivelin7
Numri i Niveleve1
Katran0.200" (5.08mm)
Orientimi i kokës90°, Right Angle, Under Board
Hyrja e telit në prizë-
Stili i përfundimitSolder
Lloji i montimitThrough Hole
Rryma - IEC27.5A
Tensioni - IEC400 V
Rryma - UL18.5 A
Tensioni - UL300 V
Matës ose Distancë teli - AWG-
Matës ose Diapazon i telit - mm²-
NgjyrëBlack
Temperatura e punës-50°C ~ 100°C
Kontaktoni Mating FinishTin
Karakteristikat-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $2.37379
  • 335: $2.26639
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

1877627

Phoenix Contact

Product

1877287

Phoenix Contact

Product

1877630

Phoenix Contact

Product

1877164

Phoenix Contact

Product

1877370000

Weidmuller

Product

1877080000

Weidmuller

Product

1877920000

Weidmuller

Product

1877760000

Weidmuller

Product

1877560000

Weidmuller

Product

1877180000

Weidmuller

Top