+1(337)-398-8111 Live-Chat
Souriau-Sunbank by Eaton / 8D025W20PE737

8D025W20PE737

Numri i pjesës së prodhuesit: 8D025W20PE737
Prodhuesi: Souriau-Sunbank by Eaton
Pjesë e përshkrimit: 8D 30C MIXED PIN RECP
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Souriau-Sunbank by Eaton 8D025W20PE737 është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria*
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Lloji i lidhësit-
Numri i Pozicioneve-
Madhësia e Shell - Vendos-
Madhësia e Shellit, MIL-
Lloji i montimit-
Karakteristikë e montimit-
Përfundimi-
Lloji i fiksimit-
Orientim-
Materiali i Shellit-
Mbaro Shell-
Kontakti Finish - Çiftëzimi-
Ngjyrë-
Mbrojtja nga hyrja-
Vlerësimi i ndezshmërisë së materialit-
Karakteristikat-
Mburoja-
Vlerësimi aktual (Amper)-
Vlerësimi i tensionit-
Hapja e kabllove-
Temperatura e punës-
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi

Më telefono

Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

8D021S41AC

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D021X41BA

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D023Z53AN

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D021M39BB

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025J08PN

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025F19AN

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D021ZC16PD

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025ZC46SN747

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025M90PE

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025W90AC

Souriau-Sunbank by Eaton

Top