+1(337)-398-8111 Live-Chat
VEAM / CA3106ER20-3SB

CA3106ER20-3SB

Numri i pjesës së prodhuesit: CA3106ER20-3SB
Prodhuesi: VEAM
Pjesë e përshkrimit: CONN PLUG FMALE 3P SILV SLDR CUP
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
VEAM CA3106ER20-3SB është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
SeriaMIL-DTL-5015, CA-B
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Lloji i lidhësitPlug, Female Sockets
Numri i Pozicioneve3
Madhësia e Shell - Vendos20-3
Madhësia e Shellit, MIL-
Lloji i montimitFree Hanging (In-Line)
Karakteristikë e montimit-
PërfundimiSolder Cup
Lloji i fiksimitReverse Bayonet Lock
OrientimN (Normal)
Materiali i ShellitAluminum Alloy
Mbaro ShellOlive Drab Cadmium
Kontakti Finish - ÇiftëzimiSilver
NgjyrëOlive Drab
Mbrojtja nga hyrjaIP67 - Dust Tight, Waterproof
Vlerësimi i ndezshmërisë së materialit-
Karakteristikat-
Mburoja-
Vlerësimi aktual (Amper)41A
Vlerësimi i tensionit50V
Hapja e kabllove-
Temperatura e punës-55°C ~ 125°C
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $78.40000
  • 5: $72.30854
  • 10: $64.31586
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Top