+1(337)-398-8111 Live-Chat
Aries Electronics, Inc. / 11-006-152FB

11-006-152FB

Numri i pjesës së prodhuesit: 11-006-152FB
Prodhuesi: Aries Electronics, Inc.
Pjesë e përshkrimit: CABLE JUMPER 11POS 2.54MM 6"
Fletët e të dhënave: 11-006-152FB Fletët e të dhënave
Statusi pa plumb / Statusi RoHS: Pa plumb / në përputhje me RoHS
Gjendja e stokut: Në magazinë
Anije Nga: Hong Kong
Mënyra e dërgesës: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
VËREJTJE
Aries Electronics, Inc. 11-006-152FB është në dispozicion në chipnets.com. Ne shesim vetëm pjesë të reja dhe origjinale dhe ofrojmë 1 vit garanci. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve ose të aplikoni çmime më të mira, ju lutemi na kontaktoni, klikoni në Chat Online ose na dërgoni një ofertë.
Të gjithë komponentët Eelctronics do të paketohen në mënyrë shumë të sigurt nga mbrojtja antistatike ESD.

package

Specifikim
Lloji Përshkrim
Seria152FB
PaketaBulk
Statusi i PjesësActive
Lloji i kabllitRibbon
Numri i përcjellësve11
Katran0.100" (2.54mm)
Gjatësia6.000" (152.40mm)
Gjatësia - Mbaron Ekspozuar0.125" (3.18mm)
Stili i përfundimitCompletely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
OPSIONET E BLERJES

Statusi i aksioneve: Transporti në të njëjtën ditë

Minimumi: 1

sasi Çmimi për njësi Jashtë. Çmimi
  • 1: $4.57600
  • 49: $2.34000
Llogaritja e mallrave

40 dollarë amerikanë nga FedEx.

Mbërrin për 3-5 ditë

Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Transporti falas në 0,5 kg të parë për porosi mbi 150$, Mbipesha do të tarifohet veçmas

Modele të njohura
Product

11-001-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-004-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-005-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-002.5-152FBP

Aries Electronics, Inc.

Product

11-003.5-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-001.75-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-002.5-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-002-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-003-152FB

Aries Electronics, Inc.

Product

11-002.25-152FB

Aries Electronics, Inc.

Top